Поради власникам гризунів

Про що хрюкає морська свинка?

07.12.2021
Автор Менеджер Зоодруг
Морская свинка

Зрозуміти морську свинку

Морські свинки відомі своїм чудовим писком та вереском, але що означають ці звуки? Морські свинки мають власний спосіб спілкування — від радісних звуків до попкорну.

Які звуки видають морські свинки? Морські свинки видають різні звуки, у тому числі свист, який зазвичай вказує на щастя, а також муркотіння. Вони можуть гуркотіти, щоб показати свою перевагу, і кричати, коли налякані.

Морські свинки спілкуються один з одним та з вами за допомогою серії свистків та вересків. Коли вони щасливі, вони можуть стрибати, що називається попкорнінгом.

Коли ваша морська свинка засмучена або налякана, вона може спілкуватися з вами. Вони гуркочуть, щоб показати свою перевагу над іншою морською свинкою, і муркотять, коли вони щасливі і коли їх обіймають.

Морські свинки також спілкуються через хімічні посланці, маркуючи запахом. Вони можуть помочитися на речі, щоб помітити їх як свої.

Мова спілкування морських свинок

Морські свинки видають серію звуків, щоб спілкуватися з вами та іншими морськими свинками. Розуміння цих звуків допоможе вам покращити стосунки з морською свинкою.

Часто морська свинка робить жести одночасно із виданням звуків, і це може допомогти вам визначити, що вони намагаються сказати. Бурчання, яке відбувається у той час, коли ваша свиня виблискує зубами, може бути актом домінування.

Морські свинки можуть протягом дня видавати невеликі звуки, такі як кректання і писк. Ці звуки зазвичай нормальні і є лише способом спілкування вашої морської свинки з іншими свинями в навколишньому середовищі.

Найпоширеніший звук, який ви почуєте від морської свинки, це серія високих звуків. Ці стискання зазвичай вказують на те, що вони збуджені. Їм подобається робити ці віджимання під час годування чи ігор.

Що позначають звуки, які видає морська свинка

  • Свист : цей звичайний звук, що видається морською свинкою, зазвичай передає їхнє збудження або те, що вони чогось чекають. Вони часто видають високий скрипучий звук, і це часто пов'язане з годуванням або грою, наприклад, коли морська свинка бачить, що ви тягнетеся до контейнера з їжею (зазвичай це означає, що вони хочуть його). Це гучний свист чи вереск.
  • Мурликання : морські свинки муркочуть, щоб висловити своє задоволення і роздратування. Розслаблені та спокійні морські свинки, що видають глибоке муркотіння, зазвичай щасливі та почуваються комфортно. Якщо вони видають більш високе муркотіння, яке в кінці стає гучніше і напружене, вони, ймовірно, роздратовані. Деякі морські свинки також муркочуть, коли вони чимось налякані або не впевнені в чомусь.
  • Стук зубів : коли ваша морська свинка стукає зубами, вона каже: відступити чи триматися подалі. Під час звуку морська свинка часто позіхає, показуючи зуби.
  • Вурчання : Вурчання - це звук, який має тенденцію бути глибшим, ніж муркотання. Ви можете побачити, як ваша морська свинка танцює одночасно, оскільки це зазвичай робиться коли одна з ваших морських свинок намагається зав'язати роман з іншого.
  • Шипіння : це ще один звук, який вказує на те, що ваша морська свинка засмучена, він схожий на стукіт зубів.
  • Воркування : Зазвичай морська свинка видає звук своєму дитинча. Цей звук покликаний їх заспокоїти та втішити.
  • Визг : це звук будильника, який є пронизливим вереском або писком. Це може вказувати на біль чи страх.
  • Нитка : цей звук, що стогне, вказує на те, що ваша морська свинка роздратована або їй не подобається щось, що вона робить.
  • Чірікання : це звичайний звук, який видають морські свинки, але незрозуміло, чому вони видають цей звук. Цей звук виникає у деяких випадках, коли морська свинка втратила партнера.

Морські свинки видають серію різних звуків, які пов'язані з різною поведінкою та почуттями. Ваша морська свинка видає ці звуки, щоб ви та інші морські свинки навколо неї знали, що вона відчуває, наприклад, щаслива чи роздратована.