Про компанію ЗООДРУГ

Наша команда ЗООДРУГ втілила для своєї компанії ідею, яка подобається всім, як фахівцям інтернет-магазину, так і клієнтам. Ми любимо тварин, у кожного співробітника є домашні улюбленці, які тішать своєю присутністю. Тому ми знаємо не з чуток що таке правильний догляд, турбота і піклування.

Інтернет-магазин зоотоварів ЗООДРУГ це компанія, яка вибрала співдружність команди і покупців в турботі про якість життя вихованців. Ми працюємо над тим, щоб все необхідне можна було купити в один клік з доставкою. Час який зекономлено можна провести зі своїми відданими улюбленцями.

Філософія нашої онлайн співдружності - любов і турбота про тварин

Ребенок с собакой и котомНа нашому сайті можна дізнатися корисну інформацію, в тому числі поради ветеринарів і обмінятися думкою. Купити якісні зоотовари для ваших домашніх улюбленців відомих і перевірених брендів, лідерів у своєму сегменті.

В інтернет-магазині ЗООДРУГ гнучка система оплати. Для покупців існує програма лояльності, накопичувальна система знижок і акційні пропозиції. Ми співпрацюємо з усіма транспортними компаніями, які забезпечують якісну доставку ваших товарів як в Києві, так і по всій Україні.

Всі зоопродукти нашого інтернет-магазину пройшли відповідну спеціалізовану перевірку в лабораторіях і мають сертифікацію.

Ми раді бачити нових покупців і з великим задоволенням підтримуємо спілкування з постійними клієнтами.


Ми дійсно працюємо для ВАС!

Це не просто слова :-)