• Категории
 • Фильтры
 • Сортировка
Фильтры товаров
Вид корма
Бренд
Вид тварини
Вік
Вага
Вага пакунку
Вид консерви
Клас корму
Наявність
Основний інгредієнт
Особливі потреби
Порода
Розмір породи
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 24грн
 • 2520грн

Консерви для собак

Корисні консерви для собак

Чим корисні консерви для собак?

Зараз ті часи, коли  консерви  для собак активно використовуються у раціоні годівлі собак. Незважаючи на те, що зручність сухого корму, як і раніше, найбільш популярна для годування домашніх тварин, собаки можуть отримати велику користь з вологого корму. Плануючи раціон на регулярній основі або навіть як додаткове харчування отримуємо явні плюси для повноцінної роботи організму вашого вихованця. Ось кілька   явних переваг консервів для вашого собаки  . 

Переваги консервованого корму для собак

1. Більше м'ясного протеїну, ніж у сухому кормі

Консервовані дієти зазвичай містять більше м'яса, ніж гранули, тому вони зазвичай дорожчі. Це чудова новина для собак, яким потрібно зовсім небагато вуглеводів із зернових культур. Проте етикетки кормів для собак на сухих кормах оманливі. Вони можуть змусити вас припустити, що в їжі більше білка, ніж насправді.

Різниця у білках, заснованих на сухій речовині

Оскільки багато сухих кормів містять набагато менше вологи, ніж вологі (близько 10% порівняно з 70% вологості), відсотковий вміст білка в сухих кормах буде набагато вищим. Перетворивши вологий корм на сухий корм, у перерахунку, ви переконаєтеся, наскільки більше білка міститься в консервованих продуктах порівняно із сухими кормами - навіть тієї ж марки.

Порівняння вмісту білка у вологому та сухому кормах для собак

Щоб проілюструвати, наскільки різним може бути вміст білка у вологих та сухих кормах для собак, навіть якщо вони мають однаковий смак та марку, наведемо приклад. Це високоякісний бренд з високим вмістом білка, але все ж таки існує велика різниця у фактичному вмісті білка у вологих і сухих кормах.

Приклад: 

        Склад корму для собакСклад вологого корму для собак

Сухий корм для собак із дикого лосося.  Зміст протеїну у списку: 30%  ФАКТИЧНИЙ вміст протеїну : 33,33

Склад вологого корму для собак із диким лососем.  Зміст протеїну у списку: 9,5%  ФАКТИЧНИЙ вміст протеїну : 45,24

Порівняно з використанням сухої основи, різниця у вмісті між формулами вологих та сухих кормів одного бренду з високим вмістом становить понад 10%! Це велика різниця!

Щоб дізнатися більше про годівлю, прочитайте статтю "Як краще годувати собаку".

2. Менше вуглеводів

Роль глютена

Сухі подушечки зазвичай вимагають більше вуглеводів, ніж консерви, тому що діють як зв'язувальні речовини, утримуючи їжу разом. Ви, мабуть, чули про глютен.

Цей вуглеводний компонент є білок, що міститься в пшениці та інших джерелах вуглеводів, і він діє як клей, що утримує їжу разом, і є частиною того, що відповідає за створення знайомої нам текстури хліба. Харчові продукти з глютеном жувальніші, податливіші і краще злипаються - вони менш розсипчасті. Як правило, шматочки залишаються сформованими разом і не розвалюються. Це пояснюється високим вмістом глютену або вуглеводів.

Менше білка – більше вуглеводів

Крім ролі сполучного, щось має заповнити порожнечу, яка присутня через низький відсоток білка в сухому кормі для собак. Отже, в сухому кормі для собак автоматично міститься більше вуглеводів, тому що в ньому менше білка.

Жир – єдина інша змінна, і ви, як правило, не бачите великої різниці у вмісті жиру в кормах для свійських тварин. Якщо тільки не порівнюєте дієтичні продукти зі звичайними. Але навіть у цьому випадку різниця не така велика, як при порівнянні рівнів білків та вуглеводів. Ось де ви можете побачити реальну різницю як корми для собак.

У продуктах вищої якості зазвичай міститься більше білка, ніж вуглеводів, оскільки дорожчий білок. 

Завжди перевіряйте список інгредієнтів

Завжди важливо перевіряти список інгредієнтів кормів для собак, а не покладатися на загальні припущення про типи кормів. Між брендами та формулами кормів для собак лише у категоріях сухих кормів чи консервів може бути величезна різниця у якості.

Найкращий спосіб оцінити якість їжі – це перевірити список інгредієнтів. Першим інгредієнтом завжди має бути м'ясо.

Крім того, перевірте етикетку корму для собак, щоб дізнатися, скільки м'яса насправді міститься в кормі.

3. Менше консервантів

Консерви природним чином зберігаються у процесі консервування, а сухі продукти – ні. Волога їжа залишається свіжою, тому що консерви з'їдаються швидше, порівняно з тривалим терміном для більшості вже відкритих пакетів із сухим кормом.

Ці фактори призводять до того, що в консервовані продукти додають менше консервантів. 

Що не так із консервантами в кормі для собак?

У чому проблема із консервантами?

По-перше, багато консервантів у більш дешевих кормах для домашніх тварин не отримано природним шляхом.

Це нехарчові продукти, які не забезпечують жодної іншої поживної цінності корму для вашого улюбленця, крім того, що він довго зберігається на полиці.

У більшості випадків тривалий термін зберігання навіть не є для вас справжньою зручністю. Як правило, ви, ймовірно,  купуєте консерви для собак  і витратите їх найбільше протягом декількох місяців. Ця зручність призначена для виробників кормів для домашніх тварин та зоомагазинів.

Вони можуть зберігати ті самі продукти на своїх складах, у підсобних приміщеннях і на полицях протягом декількох років, перш ніж їм доведеться перевіряти термін придатності та оновлювати свої запаси. З погляду бізнесу, що довше термін зберігання, то менше грошей втрачається через прострочені продукти, які не можна продати.

Крім того, що консерванти не приносять реальної користі вам або вашому собаці, вони можуть навіть нашкодити вашому вихованцю. Деякі поширені консерванти, такі як нітрати або нітрити є відомими канцерогенами.

Є інші варіанти. По можливості вибирайте продукти з натуральними консервантами або уникайте консервантів.   

BPA у консервованих кормах для собак

Що стосується консервантів, тобто один виняток – BPA та BPS. Ці хімічні речовини входять до складу більшості банок з кормами для домашніх тварин, запобігаючи вимиванню металів із банки з кислотним вмістом у корм з часом.

Саме собою це добре. Але BPA і BPS (заміна, яка може бути настільки ж токсичною) є відомими руйнівниками гормонів і можуть мати руйнівний вплив на репродуктивну систему та мозок, а також сприяти виникненню пов'язаних побічних ефектів, таких як збільшення ваги та навіть серйозні захворювання та рак.

Не всі консервні банки з кормом для собак містять BPA. Вибирайте банки найменшого розміру. Деякі з них не вимагають використання бісфенолу А. Або оберіть ті консерви, які не містять бісфенолу А. Переконайтеся, що в цих банках немає BPS. 

4. Консерви мають насичений смак

Харчування собаки консервованим кормом

Мокра їжа просто смачніша. Консерви для собак з сильнішим і натуральнішим смаком краще підходять для вибагливих їдців, а також для літніх собак, які з віком втратили смакові якості.

Звідки з'явився цей чудовий смак? Високий вміст м'ясного білка у консервах. Справжнє м'ясо на смак з натуральних м'ясних інгредієнтів, які собаки віддають перевагу інстинктивно.

Крім того, оскільки консерви зроблені з більш натурального м'яса і меншої кількості вуглеводів, вони зазвичай не містять штучних ароматизаторів або барвників, як багато сухих кормів для собак.

5. Урізноманітнять раціон харчування 

Консерви для собак найкраще підходять для різноманітного харчування вашого собаки. Попри поширену думку, заміна корму для собаки приносить їй більше користі, ніж шкоди.

Якщо дозволити собаці куштувати різні смаки та бренди собачого корму, вона вживе більшу кількість природних поживних речовин.

Чи справді якісь корми для собак повноцінні та збалансовані?

У той час як корми для собак зазвичай називають «повноцінними», у комерційних дієтах для собак може бракувати необхідних поживних речовин, хоча ви навряд чи дізнаєтесь, яких саме. Оскільки вітаміни і мінерали не повністю засвоюються організмом, неможливо точно сказати, скільки поживних речовин насправді отримує ваш вихованець.

І хоча продукти містять стандартну мінімальну кількість необхідних вітамінів, вони не містять максимуму, а це означає, що ваш вихованець може отримувати занадто багато вітамінів, що може бути так само погано (або навіть гірше), як і дефіцит поживних речовин.

Різноманітне харчування вашого вихованця може запобігти незначному дефіциту поживних речовин або перевантаження, симптоми яких можуть проявитися через роки.

Неможливо сказати, чи дійсно корм повноцінний сам по собі, ви можете бути впевнені, знаючи, що ваш собака отримує поживні речовини з різних джерел. 

6. Сприяють зниженню ваги

Вологість консервів не тільки сприяє підтримці водного балансу собаки. Високий вміст вологи в кормах допомагає домашнім тваринам почуватися ситими, що необхідно для схуднення та підтримки ваги. Ми вже згадували, що у вологій їжі більше білка.

Цей ключовий інгредієнт також є корисним для домашніх тварин, які хочуть зберегти м'язи, але втрачають надокучливий жир. Білок перетравлюється довше, тому ваш вихованець довше почуватиметься ситим. Якщо ваш собака має надмірну вагу, ви можете подумати про перехід на повністю вологу дієту та купити  консерви для собак із надмірною вагою.

7. Зменшують здуття живота

Волога їжа не вбирає стільки рідини в шлунку, що знижує можливість здуття живота у собак, яких годують консервованими дієтами. Крім того, сухий корм важче проковтнути, що є основною причиною здуття живота.

Якщо ваша собака схильна до здуття живота – зазвичай це великі породи з бочкоподібними грудьми, такі як дог, – ви можете включити більше консервів у раціон свого собаки.

Консерви для собак допомагають боротися з недугами

Які симптоми здуття живота собаки?

 • Здуття живота
 • Собака намагається (безуспішно) відригнути або вирве
 • Відрижка
 • Надмірне слиновиділення
 • Задишка
 • Знижена температура тіла
 • Бліді ясна
 • Швидке серцебиття

Породи собак, схильні до здуття живота:

 • Акіта
 • Боксер
 • Бассет-хаунд
 • Німецька вівчарка
 • Ірландський сетер
 • Сенбернар
 • Веймаранер

8. Легко засвоюються

Консерви для собак легше перетравлюються. Оскільки більшість консервів (особливо консистенція паштету) має гладку консистенцію, не потрібно ретельно пережовувати їжу. Це робить її більш придатною для собак, які ковтають або часто страждають від несварення шлунка.

Високий вміст вологи та м'яка текстура вологого корму роблять його ідеальним для собак із проблемами травлення або розладом шлунка. Коли ваш собака одужує від шлункового вірусу, годуйте вологим кормом.

Маленьких цуценят, яких нещодавно відлучили від грудей, годують вологим кормом (або сумішшю вологих/сухих). Така їжа легше перетравлюється, ніж дієта, що складається лише із сухих гранул. Якщо собака відновлюється після хвороби або має чутливий шлунок, консерви можуть бути кращим вибором. 

9. Легко їсти

Якщо ваша літня собака з слабенькими зубами або це маленьке щеня, є консерви простіше, ніж сухий корм. Перемелювання сухого корму може бути скрутним для домашніх тварин із проблемами зубів, дуже молодих, старих домашніх тварин або хворих вихованців.

Консерви практично не розкладаються в роті, особливо деякі їх різновиди, і тому легше переносяться ШКТ.

Чи шкідливі консерви для зубів вашого улюбленця?

Деякі дослідження показали, що сухі шматочки, особливо зубні, з додаванням карбонату кальцію можуть зменшити поверхневий наліт на зубах собак. Хоча сухий корм для собак може бути трохи кращим для зубів вихованця, ніж вологий, ніякий корм сам по собі не забезпечує результату, який запобігає утворенню зубного нальоту. Неприємний запах з рота або стоматологічні захворювання собак, такі як пародонтоз можна запобігти профілактичними заходами, спрямованими саме на вирішення цієї проблеми.

Важливість регулярної стоматологічної допомоги

Незалежно від того, чи ви годуєте собаку сухим або вологим кормом, ви повинні ретельно доглядати за зубами, щоб на зубах і яснах собаки не утворювався наліт.

Регулярне чищення зубів і рутинний догляд за зубами, включаючи пережовування кісток і зубних іграшок, а також використання інших продуктів для догляду за зубами  , як і раніше, необхідні для найкращого догляду за вашим вихованцем. 

10. Свіжість 

На відміну від мішка з сухим кормом, який часто відкривається і використовується протягом кількох тижнів до місяця, банки собачого корму витрачаються швидко. Це робить кожен шматочок свіжим.

Безпека консервованих продуктів

Тим не менш, переконайтеся, що ви не залишаєте вологу їжу більш ніж на 30 хвилин, а відкриті банки охолодіть і використовуйте їх протягом 5-7 днів, щоб запобігти псуванню. Пластик може виділяти неприємний запах.

Для кращого смаку зберігайте залишки в скляному контейнері, а не в пластиковому, або зберігайте їх у банку з кришкою, що щільно закривається, або поліетиленовою плівкою в якості кришки. 

11. Якісні інгредієнти

Крім того, що консерви для собак містять більше м'яса і менше вуглеводів, ніж сухий корм, вони зазвичай містять інгредієнти вищої якості. Це лише одна з причин того, що консервовані корми для домашніх тварин, як правило, дорожчі у перерахунку на порцію, ніж сухі корми.

Екструдовані гранули часто обробляють тваринними жирами, щоб задовольнити смакові рецептори вашого собаки, але консерви не проходять через цей процес. Немає необхідності робити їжу приємною на смак, якщо вона містить більше того, що подобається вашому собаці, наприклад, цільного м'яса.

Різниця у якісному харчуванні

Але хороші інгредієнти не лише покращують смак їжі вашого вихованця, а й покращують здоров'я. Якісні інгредієнти, у тому числі органічні фрукти та овочі та м'ясо, містять більше природних вітамінів, мінералів, антиоксидантів, корисних жирів та інших поживних речовин, ніж їхні комерційні аналоги.

Але ви також можете знайти в сухих кормах органічні інгредієнти та інгредієнти із продуктів вільного вигулу. Оскільки вологі корми піддаються меншій обробці, вашим вихованцям доступно більше цих природних поживних речовин у сирому вигляді, не чіпаних екстремально високою температурою обробки при екструзії гранул.

Таким чином, при інших рівних, консерви, як і раніше, є більш поживним вибором для корму вашого вихованця.

12. Запобігають захворюванням нирок та навантаженню на органи

Собаки та особливо кішки просто не люблять пити воду. Для всіх, хто пробував, просто не так просто  змусити  їх випити! Консерви легко збільшують споживання води вашим вихованцем, зменшуючи навантаження на життєво важливі органи, такі як нирки.

Консерви корисні для собак, які страждають на діабет, рак та інші захворювання

Зокрема, якщо ваш собака вже має проблеми зі здоров'ям, які стомлюють життєво важливі органи, такі як нирки, включаючи рак та діабет. Ви повинні робити все можливе, щоб зменшити щоденний стрес, який органи вашого вихованця відчувають. 

Собаки-діабетики, які страждають від перевантаження нирок, будуть здоровішими, якщо будуть дотримуватися багатої вологою дієти. Перейдіть на консерви з сухого корму для вашої собаки, що страждає на діабет, навіть у деяких випадках, і ви зможете успішно знизити навантаження на органи.

Собаки обожнюють вологу їжу, і вона їм корисна. Вам потрібні ще причини, щоб годувати вашого улюбленця?

Якщо ви в даний час годуєте свого вихованця простою сухою дієтою, варто доповнити консервами, принаймні, на одне годування. Консерви для собак мають безліч переваг!

Раціон вашого собаки повинен включати безліч різноманітних продуктів, тому споживання вологого корму, навіть якщо ви продовжуєте годувати його в основному гранулами, принесе користь вашому вихованцю.

Таким чином, ваш собака матиме переваги як кормів, так і консервів, і буде менше недоліків, пов'язаних з будь-яким методом годування. Ознайомтеся зі статтею про вітаміни для собак,  щоб отримати додаткові поради, які допоможуть вам вибрати найкращі добавки та вітаміни для вашої собаки. 

Код товару: 9003579008867
Вологийкорм для дорослих собак, чутливих до зміни середовища. Має здоровий заспокійливий ефект, допомагає собаці пережити стрес. Незамінний при переїздах....
Бренд .... Royal Canin
Вік .... Дорослі
Вид консерви .... Паштет
Вид корму .... Корм консервований
Вид пакунку .... Пауч
Вид тварини .... Собаки
Клас корму .... Супер преміум
Країна виробник .... Польща, Франція
Особливі потреби .... Від стресу
Розмір породи .... Міні, Дрібні, Середні, Великі
85 г
33.66 грн
-3%
85 г*12 шт
403.90 грн 391.78 грн

Код товару: 9003579001516
Вологий корм преміумкласу для дорослих собак породи чихуахуа від 8 місяців в текстурі шматочків в соусі. Стимулює апетит та задовольняє смакові переваги....
Бренд .... Royal Canin
Вік .... Дорослі
Вид консерви .... Паштет
Вид корму .... Корм консервований
Вид пакунку .... Пауч
Вид тварини .... Собаки
Клас корму .... Супер преміум
Країна виробник .... Франція, Польща
Порода .... Чіхуахуа
Розмір породи .... Міні
85 г
33.66 грн
-3%
85 г*12 шт
403.90 грн 391.78 грн

Код товару: 9003579008379
Вологий корм для дорослих собак середніх розмірів вагою 11-25 кг віком від 12 місяців. Має гарну перетравність, підтримує здоров'я травної системи та балансу...
Бренд .... Royal Canin
Вік .... Дорослі
Вид консерви .... Шматочки в соусі
Вид корму .... Корм консервований
Вид пакунку .... Пауч
Вид тварини .... Собаки
Клас корму .... Супер преміум
Країна виробник .... Польща, Франція
Розмір породи .... Середні
140 г
40.95 грн
-3%
140 г*10 шт
409.50 грн 397.21 грн

Код товару: 9003579311462
Вологий корм преміумкласу для новонароджених цуценят віком до 2 місяців та для сук середніх порід вагою від 10 кг. Може застосовуватися для додаткової...
Бренд .... Royal Canin
Вік .... Цуценята та юніори (до 1 року), Дорослі
Вид консерви .... Мус
Вид корму .... Корм консервований
Вид пакунку .... Залізна банка
Вид тварини .... Собаки
Клас корму .... Супер преміум
Країна виробник .... Франція, Польща
Особливі потреби .... Вагітним та годуючим
Розмір породи .... Міні, Дрібні, Середні, Великі
195 г
63.69 грн
-3%
195 г*12 шт
764.26 грн 741.33 грн

Код товару: 9003579008829
Вологий корм для собак з чутливою шкірою. Підтримує захисний бар'єр шкіри та захищає її від негативного впливу зовнішнього середовища. Перешкоджає алергічним...
Бренд .... Royal Canin
Вік .... Дорослі
Вид консерви .... Паштет
Вид корму .... Корм консервований
Вид пакунку .... Пауч
Вид тварини .... Собаки
Клас корму .... Супер преміум
Країна виробник .... Польща, Франція
Особливі потреби .... Чутлива шкіра
Розмір породи .... Міні, Дрібні, Середні, Великі
85 г
33.66 грн
-3%
85 г*12 шт
403.90 грн 391.78 грн

Код товару: 9003579008256
Вологий корм для дорослих собак малих розмірів вагою до 10 кг віком від 10 місяців до 12 років. Забезпечує активність та здоровий ріст собаки. Реглює вагу та...
Бренд .... Royal Canin
Вік .... Дорослі
Вид консерви .... Шматочки в соусі
Вид корму .... Корм консервований
Вид пакунку .... Пауч
Вид тварини .... Собаки
Клас корму .... Супер преміум
Країна виробник .... Польща, Франція
Розмір породи .... Міні, Дрібні
85 г
31.85 грн
-3%
85 г*12 шт
382.20 грн 370.73 грн

Код товару: 8595602534449
Шматочки м'ясного філе в делікатесному соусі є ідеальним доповненням до гранул для покращення меню вибагливих собак малих та міні-порід. Комплексний...
Купуй 3 шт консерви та отримуй 1 шт такої ж консерви у ПОДАРУНОК у корзину!
Бренд .... Brit Care
Вік .... Дорослі
Вид консерви .... Філе в соусі
Вид корму .... Корм консервований
Вид пакунку .... Пауч
Вид тварини .... Собаки
Клас корму .... Супер преміум
Країна виробник .... Чехія
Основний інгредієнт .... Риба
85 г
43.00 грн
-3%
85 г*24 шт
1032.00 грн 1001.04 грн

Код товару: 4250231597015
Баскервіль. Ягня та півень. Консервований корм супер-преміум класу для собак. Опис: М’ясні шматочки в желе. Склад : Баранина (15%), м'ясо курки (15%),...
Бренд .... Baskerville
Вік .... Дорослі
Вид консерви .... Шматочки в желе
Вид корму .... Корм консервований
Вид пакунку .... Залізна банка
Вид тварини .... Собаки
Клас корму .... Супер преміум
Країна виробник .... Німеччина
Основний інгредієнт .... Ягня
800 г
123.00 грн
Немає в наявності
-3%
800 г*6 шт
738.00 грн 715.86 грн
Немає в наявності

Код товару: 4250231598364
Баскервіль. Яловичина. Консервований корм супер-преміум класу для собак. Опис: М’ясні шматочки в желе. Склад : Яловичина (30%), субпродукти (30% серце,...
Бренд .... Baskerville
Вік .... Дорослі
Вид консерви .... Шматочки в желе
Вид корму .... Корм консервований
Вид пакунку .... Залізна банка
Вид тварини .... Собаки
Клас корму .... Супер преміум
Країна виробник .... Німеччина
Основний інгредієнт .... Яловичина
400 г
77.00 грн
-3%
400 г*6 шт
462.00 грн 448.14 грн

Код товару: 52742803906
Консерви для дорослих собак HILL'S SCIENCE PLAN з яловичиною у формі ніжного паштету. Ідеальний баланс смаку та поживних речовин для вашого собаки. Склад...
Бренд .... Hills
Вік .... Дорослі
Вид консерви .... Паштет
Вид корму .... Корм консервований
Вид пакунку .... Залізна банка
Вид тварини .... Собаки
Клас корму .... Супер преміум
Країна виробник .... США
Основний інгредієнт .... Яловичина
370 г
99.00 грн
Немає в наявності
-3%
370 г*12 шт
1188.00 грн 1152.36 грн
Немає в наявності

Код товару: 52742803609
Вашому цуценяті сподобається смак вологого корму HILL'S SCIENCE PLAN з куркою і його м’яка, ніжна текстура. Ідеальний баланс смаку та поживних речовин для...
Бренд .... Hills
Вік .... Цуценята та юніори (до 1 року)
Вид консерви .... Паштет
Вид корму .... Корм консервований
Вид пакунку .... Залізна банка
Вид тварини .... Собаки
Клас корму .... Супер преміум
Країна виробник .... США
Основний інгредієнт .... Птиця
370 г
109.00 грн
-3%
370 г*12 шт
1308.00 грн 1268.76 грн

Код товару: 8009470013208
Повнораціонний корм для собак. Паштет з м'яса індички з чорницею. Паштети з апетитними шматочками м'яса, фруктів і ягід для собак всіх порід. Рекомендації по...
Бренд .... Monge
Вік .... Дорослі
Вид консерви .... Паштет
Вид корму .... Корм консервований
Вид пакунку .... Ламістер
Вид тварини .... Собаки
Клас корму .... Супер преміум
Країна виробник .... Італія
Основний інгредієнт .... Птиця, Фрукти
100 г
34.00 грн
-3%
100 г*32 шт
1088.00 грн 1055.36 грн